Як відомо, на території України пенсійні виплати надходять із 4 по 25 число кожного місяця, про це повідомляють кожному пенсіонеру індивідуально. У зв'язку з цим голова правління Пенсійного фонду України Євген Капінус вирішив розповісти, чи змінюватимуть дати виплати пенсій для всіх пенсіонерів.

Цю інформацію розмістили на сайті новин "uaportal", посилаючись на заяву чиновника.

Повідомляється, що пенсійні виплати можна забирати у відділеннях пошти чи банках. Тут уже українці пенсійного віку самі обирають, як вони хочуть отримувати гроші від держави, коли виходять на заслужений відпочинок.

Пенсия: Скриншот YouTube
Пенсия: Скриншот YouTube

Крім цього, пенсіонерам України повідомили, що кожен із них за своїм бажанням може змінити спосіб отримання пенсій. Для цього необхідно просто звернутись до Пенсійного фонду України з відповідною заявою. Також це можна зробити в режимі онлайн через портал ПФУ.

Популярні статті зараз

Микола Томенко про чергову дику історію з Києва: "Про "чесну владу" із простотою Герасима із "Муму"

Церква забороняє: в які дні не можна пекти Паски, названі сприятливі дати

Дуже татуйована бабуся роздяглася до трусів, щоб показати, на що вона витратила понад мільйон гривень

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости

"Незалежно від способу виплати через банк або через пошту, пенсіонер має можливість отримати належну йому пенсію у певну дату виплати. Поки що ми не розглядаємо питання про зміну встановленої дати виплати пенсії", - пояснив Євген Капінус.

Выплаты пенсионерам. Фото: скриншот Youtube-видео
Выплаты пенсионерам. Фото: скриншот Youtube-видео

Після заяви чиновника стає зрозуміло: дати виплат пенсійних виплат в Україні залишаться незмінними. До того ж, якщо це й станеться, то про це мають повідомити заздалегідь, щоб не було зайвих питань.