Важливо повідомити, що в Україні з початку весни було зафіксовано нові ціни на популярні в Україні крупи і навіть макарони. Так, рис, гречка та інші крупи знову змінюють свій ціновий діапазон, що натякає на серйозну нестабільність на ринку.

Цю новину надали на порталі новин «hvylya»

Оновлені дані на офіційному порталі Міністерства фінансів України свідчать, що продовжує дорожчати практично вся продукція. Справа в тому, що, порівняно з минулим місяцем, дорожчає гречка. За кілограм популярної каші треба заплатити близько 70 гривень, що на кілька гривень дорожче, ніж у лютому. На даний момент гречку можна купити від 56,40 грн/кг в Ашані до 89,90 грн/кг у Варусі.

Ціни на гречку
Ціни на гречку

Довгий рис також подорожчав, але буквально на кілька копійок. Так, це незначні зміни, проте найближчим часом ситуація може знову погіршитися. Наприклад, у супермаркеті Варус можна купити кілограм рису за 64,90 гривень, а от у Метро він коштуватиме 85,38 гривень за кілограм.

Популярные статьи сейчас

Бойца, потерявшего ноги, отказались селить в квартиру: "Не хочу, чтобы жил инвалид"

Наталья Дегтярева и Татьяна Бутковская: кто помогал игорному бизнесу уклоняться от уплаты налогов

Владимир Манукян: как криминальный авторитет времен Януковича построил бизнес на спекуляции и вымогательстве

Как из черствой Паски приготовить традиционное украинское блюдо: просто и очень вкусно

Все новости

Ціни на рис
Ціни на рис

Крім цього, зросли в ціні навіть макарони, наприклад, популярні макарони пір'я зараз коштують близько 30 гривень за кілограм.

Ціни на макарони
Ціни на макарони

Експерти неодноразово попереджали про те, що м'ясо та овочі сильно зростатимуть у ціні вже з цієї весни. Українців просять приготуватись до чергового стрибка цін на популярні продукти харчування.

Читайте також:

Аномальне тепло та морози до -10: синоптики розповіли, яким буде початок березня в Україні

Стають делікатесом: важливі для життя продукти продовжують встановлювати цінові рекорди