Вже всі українці знають про те, що цієї весни було зроблено індексацію пенсій у розмірі 19.7%. Проте вперше за весь час індексацій було запроваджено обмеження на суми перерахунків соціальних виплат.

Відповідну інформацію надали на порталі новин «napensii»

Важливо повідомити, що заступник міністра соціальної політики Дар'я Марчак вирішила розповісти про такі раптові зміни, як зміна правил індексації пенсій.

До того ж вона наголосила, що такі зміни можуть залишитись і надалі, так, це не одноразова «акція».

За словами Міністра соціальної політики України, було встановлено максимальну індексацію у розмірі 1500 гривень. Це зроблено для того, щоб максимально зменшити різницю у виплатах для різних категорій пенсіонерів.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Все новости

«Чим більша пенсія, тим сильніша вона росте. Тобто розрив зростає», – каже чиновник.

Потрібно наголосити, що Міністерство соціальної політики впевнене, що дана процедура нібито збалансує механізм пенсійних виплат. Однак Дар'я Марчак каже, що навряд чи пенсіонери, які одержують мінімальну пенсію, отримуватимуть кошти тих пенсіонерів, яким поставили обмеження. Наразі йдеться про тих, хто міг би отримувати понад 1500 гривень надбавки.

«Я б не сказала, що за їхній рахунок. Більше системно говорити, що це буде коректна формула підрахунку пенсій. Підготовка до зміни формули та механіки проведення індексації», – додала міністр соціальної політики Дар'я Марчак.

Читайте також:

Вимоги щодо повернення субсидій: у ПФУ розповіли, у кого відсудять допомогу

Імпорт популярного м'яса в Україну впав у рази: що буде з цінами на свинину