У мережі з'явилася дуже несподівана та доволі тривожна інформація про те, що українців, які мають борги за комунальні послуги, можуть вносити у кредитні історії. Про це заявив гендиректор компанії Yasno Сергій Коваленко.

Цю інформацію повідомили у компанії Yasno.

Сергій Коваленко каже, що українці неохоче платять за комунальні послуги. Однак, за його словами, люди не соромляться брати кредити, щоб купувати техніку тощо.

Гендиректор компанії Yasno також повідомляє, що українці вже назбирали борги за електроенергію на суму 1,7 мільярда гривень.

У зв'язку з тим, що борг стає серйозною проблемою, у компанії Yasno вирішили передавати інформацію про боржників до Українського бюро кредитних історій.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Наталія Дегтярьова та Тетяна Бутковська: хто допомагав гральному бізнесу ухилятися від сплати податків

Пенсіонери отримали несподівану заяву: "ПФУ, не ганьбися"

Все новости

Коммуналка. Фото: скриншот YouTube-видео
Коммуналка. Фото: скриншот YouTube-видео

Це говорить про те, що банки та фінансові установи отримуватимуть інформацію про боржника, якому потім навряд чи видадуть кредит.

"Ми знаємо про складні обставини, але є клієнти, які не платять за використану електроенергію та інші комунальні послуги, але при цьому беруть кредити, наприклад, на чергові нові iPhone. Саме на таких клієнтів і розрахована така активність", - повідомляє Сергій Коваленко.

Крім цього, він наголосив, що українці, які вчасно платять за комуналку, отримають гарну кредитну історію. Так, це говорить про позитивну кредитну репутацію.

Читайте також:

7000 гривень до пенсії згори: українських пенсіонерів ощасливлять потужними "бонусами"?

До 3 тисяч гривень: українцям роздають одноразову фінансову допомогу