Через коронавірус, а згодом і агресивні дії Росії, ВНЗ в Україні перейшли на неоднозначну систему навчання — поєднання традиційного навчання та дистанційного навчання. Ця зміна мала субоптимальний вплив на придбання освіти.
Цю інформацію розмістили на сайті "Факти"
У той час як Міносвіти та науки заявило, що вищі довузівські та вищі навчальні заклади мають право самостійно особисто вирішувати, як їм навчати українців. Також у Міністерстві сказали, що дистанційка призвела до погіршення освіти.
Недоліки були викликані нібито неадекватним зверненням педагогів, величезними домашніми завданнями, недостатнім наданням комп'ютерного обладнання студентам та вчителям, обмежене спілкування та нездатність ефективно набувати практичного досвіду.
Аферист із російським паспортом: розслідування ЗМІ про Сергія Сотніченка
Фінансові махінації з благодійними зборами, корупція на оборонці та російський слід: що відомо про Hacken і криптобарона Дмитра Будоріна
Морози нарешті поступляться потеплінню: синоптик назвала дату
Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."
Аби вирішити всі ці питання у Міністерстві запропонували відмовитись від дистанційки з 1 вересня цього року. Цей підхід слід реалізовувати з урахуванням наявності та місткості відповідних приміщень.
Ця порада не поширюється на освітні установи, розташовані на територіях у зонах бойових дій, зокрема, у межах досяжності ворожої військової техніки.
У період з липня по серпень 2023 року керівникам освітніх установ рекомендовано вжити заходів щодо оснащення існуючих притулків як спеціалізованих, так і адаптованих за рахунок коштів цільового фонду. Це необхідно для полегшення проведення занять у цих сховищах під час бомбардувань ворогом.