У мережі розмістили дуже важливу інформацію, в якій можна дізнатися, скільки Україні робить дронів за один місяць. До того ж, можна дізнатися, скільки безпілотників розробляє і країна-терористка Росія.

За словами керівника Центру підтримки повітряної розвідки Берлінської, зараз Україна виробляє менше 10 тисяч FPV-дронів на місяць, а Росія – 45-50 тисяч. Дрони часто мають вирішальне значення в операціях на передовий, забезпечуючи економічну розвідку та можливість вражати піхоту та техніку противника. Нещодавно Україна підписала угоду з Туреччиною про співпрацю та розвиток виробництва БПЛА, потенційно отримуючи доступ до передових технологій.

Скрін посту з Telegram
Скрін посту з Telegram

Проте українські виробники дронів стикаються з різними перешкодами. Цікаво, що є тендери на мільйони гривень на закупівлю барабанів та сковорідок, що ускладнює проблеми, з якими стикається галузь.

На прикладеному фото показані масштаби виробництва коричневих БПЛА "Ланцет", наголошуючи на поточних зусиллях з виробництва БПЛА в Україні.

Популярні статті зараз

Микола Томенко вказав на приватний університет Ківалова як головну кузню майбутніх прокурорів та слідчих: "Погоджено і затверджено МОН?"

Бійця, який втратив ноги, відмовились селити у квартиру: "Не хочу, щоб жив інвалід"

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Скрін посту з Telegram
Скрін посту з Telegram