Якщо українська агресія Володимира Путіна буде успішною, він може розширити свою агресію не лише проти Грузії, але й інших країн-членів НАТО, що межують з Росією. Про це заявив колишній міністр оборони США Леон Панетта в інтерв'ю Голосу Америки.

"Я вважаю очевидним, що якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, він продовжить свою агресію не лише проти Грузії, але й інших країн-членів НАТО, що межують з Росією. Тому надзвичайно важливо, щоб Сполучені Штати намагалися співпрацювати з Грузією для забезпечення її безпеки", - наголосив він.

окупанти вдарили Шахедом по школі
окупанти вдарили Шахедом по школі

Леон Панетта зауважив, що головна мета Путіна - підрив демократії в США і інших країнах.

"Це його головна мета, і, очевидно, для захисту національної безпеки нам слід зробити так, щоб Путін не зміг здійснити свої наміри", - заявив Панетта.

Популярні статті зараз

Нова масова гуманітарна допомога: як отримати незалежно від статусу та місця проживання

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

"Гібрид кажана та пантери": дивний "кіт-вампір" поставив мережу на вуха

Все новости

Відповідаючи на питання про тісні політичні та економічні відносини Грузії з Китаєм, Панетта зазначив, що Грузія повинна чітко дати зрозуміти, що вона залишається "суверенною державою, яка сама буде визначати свою долю" і не дозволить Китаю визначати своє майбутнє.

Панетта пояснив, що Грузія є важливою країною для Китаю "з багатьох причин": "Але найважливіше в Грузії - це здатність грузинського народу користуватися перевагами свободи".