Є відомості про те, що у нашій країні хочуть запровадити жорстокі обмеження для українців, які мають борги. Справа в тому, що боржникам планують заборонити продавати нерухомість та автомобілі. Однак це далеко не все, так як відібрати можуть і гроші.

Цю інформацію розмістили на порталі «focus», посилаючись на законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо цифровізації виконавчого провадження» №9363.

У цьому законі пропонують робити обов'язкові перевірки у разі, якщо робиться перереєстрація чи зняття з обліку авто. Також перевірятиметься інформація про власника транспортного засобу в Єдиному реєстрі боржників.

Якщо за такої перевірки виявлять, що людина є в Єдиному реєстрі боржників, то їй відмовлять у проведенні операцій та повідомлять державного чи приватного виконавця.

Крім цього, Кабмін хоче робити такі процедури у тому випадку, якщо українець звертатиметься за послугами до нотаріуса. Однак у цьому випадку йдеться вже не про авто, а про нерухомість.

Популярні статті зараз

Мінус сотні мільйонів у бюджеті країни: правоохоронці розслідують, як нардеп Шаповалов допомагав бізнес-партнеру ухилятися від податків

Налагодили ласу схему: як пилять державні гроші у Вишневій міській раді

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

"Превращаешься в Ларису Долину": Тина Кароль в лифчике показала обвисшие до пупка "сливы"

Все новости

Однак це далеко не все, оскільки українська влада хоче наділити банки та фінансову установу новими обов'язками. Так, йдеться про перевірки їхніх клієнтів та моніторинг відкриття чи закриття депозиту і навіть електронних гаманців.

Якщо цей закон набуде чинності, то банки передаватимуть дані державному або приватному виконавцю, щоб ті могли накласти арешт.

Також, у разі ухвалення документа, вони будуть зобов'язані повідомити про це державного чи приватного виконавця, який приймає рішення про накладення арешту.

"Заходи примусового виконання рішень, зокрема, щодо звернення стягнення на майно (механізму накладення арешту на майно (кошти), здійснення реєстрації обтяжень), застаріли та вимагають осучаснення шляхом цифровізації та оптимізації процесів звернення стягнення на майно боржника", - говориться про новий закон.