Як відомо, останнім часом на території України особливо не вимикають світло. Так, лімітів поки що немає, проте в «Укренерго» попередили про те, що відключення від енергопостачання можуть повернути через різке зростання споживання світла.

Цю новину розмістили на порталі «obozrevatel»

Важливо зазначити, що ДТЕК не виключає відновлення відключень енергопостачання. Справа в тому, що значному зростанню споживання електрики можуть виникнути серйозні проблеми, особливо у тих місцях, де залишилася пошкоджена мережа.

Крім цього, в українській компанії заспокоїли тим, що ці відключення від світла не будуть тривалими, вони відбуватимуться за новими графіками.

"На 4 березня "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Це дозволяє не вимикати світло у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях. Проте внаслідок пошкодження мереж у деяких енерговузлах можливі відключення за графіком, якщо зростатиме споживання електроенергії", – попередив ДПЕК українців.

Популярні статті зараз

Сильний удар по українцям: влада готує несподіваний "сюрприз"

Українців закликають готуватися до блекаутів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

"Скандал у Сільпо": українець звинуватив мережу у торгівлі гуманітарною допомогою

Все новости

Також є інформація, що якщо в Одеському регіоні відновлять пошкоджену критичну інфраструктуру, то Україна зможе продавати світло за кордон. Про це повідомляє , член наглядової ради "Укренерго" Юрій Бойко.

Читайте також:

За сімейними обставинами: хто із мобілізованих може звільнитися зі служби

Борщ влетить у копійчину: ціни на популярні овочі відлітають у космос

В Україні збираються продавати електрику за кордон: "Це стане тригером"

Нові "хитрощі" Приватбанку: українці не можуть знімати з депозитів свої ж гроші