Як відомо, 1 березня 2023 року було зроблено щорічну індексацію пенсій. Як стверджується, розмір пенсій має зрости на 19,7%. Однак, це не останнє підвищення соціальних виплат цього року.

Цю інформацію розмістили на порталі новин «obozrevatel»

Українцям повідомили, що у квітні буде зроблено перерахунок для тих пенсіонерів, які продовжують працювати. Важливо зазначити, що таких пенсіонерів понад 2.5 мільйони в Україні.

Річ у тім, що для цієї категорії кожні 2 роки робиться перерахунок соціальних виплат. Так, це говорить про те, що враховується новий робочий стаж. Як відомо, пенсіонери, що працюють, отримають підвищення у розмірі 2% від розрахункової пенсії.

Крім цього, у липні 2023 року також буде підвищено пенсії на 19,7% для особливої ​​категорії пенсіонерів. Наразі йдеться про вчених, державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування. Зазначається, що деякі пенсіонери із цієї категорії можуть отримати надбавку у розмірі 1500 гривень, але не більше.

Популярные статьи сейчас

Николай Томенко указал на частный университет Кивалова как главную кузницу будущих прокуроров и следователей: "Соглашены и утверждены МОН?"

Новые «договорняки» ГСЧС в Переяславе-Хмельницком по «схематозу» внедрения систем оповещения

Виталий Хомутынник: криминальный путь к успеху стартапера и олигарха

Владимир Манукян: как криминальный авторитет времен Януковича построил бизнес на спекуляции и вымогательстве

Все новости

Варто нагадати про те, що у 2023 році було скасовано індексацію соціальних виплат для непрацездатних українців. Це свідчить про те, що мінімальна пенсія залишиться на рівні 2093 гривень.

Читайте також:

План дій на 10 років: уряд має вимоги до українців. Що це означає?

Довести своє право за будь-яку ціну: кого з малозабезпечених українців позбавили соціальних виплат

Березнева індексація: українці масово скаржаться на мізерне підвищення пенсій

За сімейними обставинами: хто із мобілізованих може звільнитися зі служби